Enforce Tac | H Q H SYSTEM
Aussteller

Halle 7 / Standnummer 7-331

H Q H SYSTEM

Lieferant

Über uns

south_east

Artikel

south_east

Sessions

south_east

Wir bieten

  • Sonstige technische Einsatzmittel
  • Rettungstechnik
  • Öffnungstechnik
  • Sonstige Einsatztechnik
Mehr anzeigen

Kontaktinformation

Na Jarove 2049/29
13000 Praha 3
Tschechien

Über uns

 

Společnost HQH SYSTEM spol. s r.o. byla založena v roce 1993. Od té doby se stala úspěšným a seriózním hráčem na českém trhu i v zahraničí v oblasti bezpečnosti a obchodu s vojenskou technikou, disponující všemi potřebnými licencemi a prověrkami pro obchodování s vojenským materiálem.

 

Naše pobočka SPECIAL dodává moderní vybavení pro potřeby vládních agentur a institucí zabývajících se bojem proti terorismu, organizovanému zločinu a dalším bezpečnostním, vojenským a donucovacím činnostem - zejména pro Ministerstvo vnitra a Ministerstvo obrany ČR

a Slovenské republiky, jakož i pro vládní agentury jiných zemí.

 

Postupem času jsme se posunuli od distribuce produktů vysoce respektovaných výrobců z celého světa k vývoji vlastních produktových řad. Náš LADCARB CARBON TACTICAL ACCESS SYSTEM představuje nejuniverzálnější přístupový systém na světě.

 

Díky našim zkušenostem, úzkým kontaktům s českými i zahraničními speciálními policejními a armádními jednotkami a spolupráci s respektovanými odborníky v oblasti hi-tech materiálů a technologií můžeme nabídnout vynikající a dobře prověřené výrobky, které mohou porazit jakoukoli konkurenci.

 

Naše výrobky jsou vyráběny v České republice vysoce kvalifikovanými lidmi za použití nejmodernějších technologií a materiálů.

 

Tým HQH SYSTEM

... mehr lesen

Artikel

Sessions